DELL UltraSharp U2417H 69cm (23.8") LED monitor HDMI, DP,mDP (1920x1080), 3 yrs

16.132,00 ден.   Спореди

MONITOR DELL UltraSharp U2417H 69cm (23.8") LED monitor HDMI, DP,mDP (1920x1080), 3 yrs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 16.132,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR DELL UltraSharp U2417H 69cm (23.8") LED monitor HDMI, DP,mDP (1920x1080), 3 yrs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка