DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, DP, HDMI (2560x1080) - Black

DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, DP, HDMI (2560x1080) - Black

23.841,00 ден.   Спореди

MONITOR DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, DP, HDMI (2560x1080) - Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 23.841,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, DP, HDMI (2560x1080) - Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка