DELL LED 23.8" P2414H, VGA, DVI-D, DP (1920x1080) Black - IPS Panel (Without Stand)

10.779,00 ден.   Спореди

MONITOR DELL LED 23.8" P2414H, VGA, DVI-D, DP (1920x1080) Black - IPS Panel (Without Stand)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.779,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR DELL LED 23.8" P2414H, VGA, DVI-D, DP (1920x1080) Black - IPS Panel (Without Stand)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка