Dell Inspiron N5720/8GB (Moon SILVER)

Dell Inspiron N5720/8GB (Moon SILVER)

42.424,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5720/8GB (Moon SILVER), - Intel i5 3210M (2.5GHz/3MB Cache) Ivy Bridge CPU, Nvidia GeForce GT 630M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wire...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 42.424,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5720/8GB (Moon SILVER), - Intel i5 3210M (2.5GHz/3MB Cache) Ivy Bridge CPU, Nvidia GeForce GT 630M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Battery, Ubuntu Edition version 11.10, 17.3" HD+ (1600X900) WLED with TrueLife, Moon Silver Switch Cover, SAID0891

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка