Dell Inspiron N5110/8GB Black Switch Cover

Dell Inspiron N5110/8GB Black Switch Cover

33.999,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5110/8GB Black Switch Cover, Intel i7-2670QM (2.20GHz, 6MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5110/8GB Black Switch Cover, Intel i7-2670QM (2.20GHz, 6MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, FreeDOS, 15.6" HD (1366X768) WLED, Diamond Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I aprpceiate you taking to time to contribute That's very helpful.


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I lillartey jumped out of my chair and danced after reading this!