Dell Inspiron N5050 Black

Dell Inspiron N5050 Black

18.990,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5050 Black, Intel Celeron B815 (1.60GHz, 1333,2M cache) CPU, Integrated HD2000 VGA, 2048MB 1333MHz DDR3, 320 GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5050 Black, Intel Celeron B815 (1.60GHz, 1333,2M cache) CPU, Integrated HD2000 VGA, 2048MB 1333MHz DDR3, 320 GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Battery, Linux, 2.4KG, 15.6" HD (1366X768) WLED with TrueLife, Black, 5050-5187

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка