Dell Inspiron N5010 Blue/6GB

Dell Inspiron N5010 Blue/6GB

33.734,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5010 Blue/6GB, Intel Core i3-380M (2.53GHz, 3MB Cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB VRAM VGA, 6144MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, , 802.11n, Bluetooth, 1.3MP Camera, HDMI,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.734,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5010 Blue/6GB, Intel Core i3-380M (2.53GHz, 3MB Cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB VRAM VGA, 6144MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, , 802.11n, Bluetooth, 1.3MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, Ubuntu 9.10, 15.6" HD (1366X768) WLED, Peacock Blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка