Deinhard Riesling

570,00 ден.   Спореди

Производител: Deinhard Sektkellerei KG
Шифра на производ: 351051
UPC: 4003310652101
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Германија
Катег...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 570,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Deinhard Sektkellerei KG
Шифра на производ: 351051
UPC: 4003310652101
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Германија
Категорија : Ризлинг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка