DeepCool WIND Wheel White Notebook Cooler

DeepCool WIND Wheel White Notebook Cooler

1.199,00 ден.   Спореди

DeepCool N8 Black Notebook Cooler, Applicable up to 17 Notebook, Dual 140mm fan, Pure aluminum extrusion panel, 4 USB ports Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 1899 23534 DeepCool N8 Bl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N8 Black Notebook Cooler, Applicable up to 17 Notebook, Dual 140mm fan, Pure aluminum extrusion panel, 4 USB ports Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 1899 23534 DeepCool N8 Black Notebook Cooler 700DeepCool WIND Wheel White Notebook Cooler, Applicable up to 15.6 inch Notebook, Blue LED fan for 200mm size, four USB ports + USB cable, Both Height adjustable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка