DeepCool WIND BLADE 80 80mm UV/LED Fan

199,00 ден.   Спореди

DeepCool WIND BLADE 80 80mm UV/LED Fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool WIND BLADE 80 80mm UV/LED Fan

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка