DeepCool V90 Cooler for VGA Card Cooling

396,00 ден.   Спореди

DeepCool V90 Cooler for VGA Card Cooling


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool V90 Cooler for VGA Card Cooling

Тип на вентилатор VGA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка