DeepCool THETA 115 CPU Cooler Intel Core i7-870 (LGA1155/1156)

199,00 ден.   Спореди

DeepCool THETA 115 CPU Cooler Intel Core i7-870 (LGA1155/1156)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool THETA 115 CPU Cooler Intel Core i7-870 (LGA1155/1156)

Тип на вентилатор CPU
Сокет 1155/1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка