DeepCool ROCKMAN (PWM) Fan Control Panel

990,00 ден.   Спореди

DeepCool ROCKMAN (PWM) Fan Control Panel


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool ROCKMAN (PWM) Fan Control Panel

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка