DeepCool N7 Black Notebook Cooler

DeepCool N7 Black Notebook Cooler

1.499,00 ден.   Спореди

DeepCool N2000 IV Notebook Cooler, Applicable up to 15.6 inch Notebook, Dual 140mm Fan, Big metal mesh, Anti-slip Rubber, Dual USB ports and power control Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N2000 IV Notebook Cooler, Applicable up to 15.6 inch Notebook, Dual 140mm Fan, Big metal mesh, Anti-slip Rubber, Dual USB ports and power control Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 1199 23530 DeepCool N2000 IV Notebook Cooler 700DeepCool N7 Black Notebook Cooler, Applicable up to 15.6 inch Notebook, 5 viewing angle adjustable, Blue LED background light, 2 USB ports

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка