DeepCool N600 Notebook Cooler

DeepCool N600 Notebook Cooler

999,00 ден.   Спореди

DeepCool N 300 Notebook Cooler, for 15.6 inch Notebook Cooling , Very Portable, 200mm big fan, USB Pass-through Connector Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 799 23526 DeepCool N 300 No...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N 300 Notebook Cooler, for 15.6 inch Notebook Cooling , Very Portable, 200mm big fan, USB Pass-through Connector Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 799 23526 DeepCool N 300 Notebook Cooler 700DeepCool N600 Notebook Cooler, Applicable up to 15.6 inch Notebook, Two 140mm Fan, Eco-friendly Bamboo Material, 2 USB ports, 3 viewing angle adjustable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка