DeepCool N360 Notebook Cooler

DeepCool N360 Notebook Cooler

1.299,00 ден.   Спореди

DeepCool N360 Notebook Cooler, Applicable for 15.6 (up to 17) Notebook, Pure aluminum panel, 2 viewing angle adjustable, 4 USB ports, Fan Speed Adjustable, Anti-slip Rubber


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N360 Notebook Cooler, Applicable for 15.6 (up to 17) Notebook, Pure aluminum panel, 2 viewing angle adjustable, 4 USB ports, Fan Speed Adjustable, Anti-slip Rubber

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка