DeepCool N200 Notebook Cooler

DeepCool N200 Notebook Cooler

499,00 ден.   Спореди

DeepCool N200 Notebook Cooler, for 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, 140mm fan, USB Pass-through Connector 3,32, 300


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N200 Notebook Cooler, for 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, 140mm fan, USB Pass-through Connector 3,32, 300

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка