DeepCool N180 Notebook Cooler

DeepCool N180 Notebook Cooler

1.199,00 ден.   Спореди

DeepCool N180 Notebook Cooler, Applicable for 15.6 (up to 17) Notebook, Fully covered metal mesh panel, Fan Speed Adjustable, 2 USB Ports, 2 viewing angle, Anti-slip Buckles


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N180 Notebook Cooler, Applicable for 15.6 (up to 17) Notebook, Fully covered metal mesh panel, Fan Speed Adjustable, 2 USB Ports, 2 viewing angle, Anti-slip Buckles

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка