DeepCool N 400 Notebook Cooler

DeepCool N 400 Notebook Cooler

599,00 ден.   Спореди

DeepCool N 400 Notebook Cooler, For 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, Metal mesh panel, Anti-slip bar, USB Pass-through 400,3,92


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N 400 Notebook Cooler, For 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, Metal mesh panel, Anti-slip bar, USB Pass-through 400,3,92

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка