DeepCool M3 Notebook Cooler, for 15.6" inch Notebook Cooling, Big 140mm fan, 3 Speakers (tweeter units x 2; woofer unit x 1), 2 Standard USB ports + 1 Micro USB port, Fan Speed Adjustable

1.525,00 ден.   Спореди

DeepCool M3 Notebook Cooler, for 15.6" inch Notebook Cooling, Big 140mm fan, 3 Speakers (tweeter units x 2; woofer unit x 1), 2 Standard USB ports + 1 Micro USB port, Fan Speed Adjustable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.525,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool M3 Notebook Cooler, for 15.6" inch Notebook Cooling, Big 140mm fan, 3 Speakers (tweeter units x 2; woofer unit x 1), 2 Standard USB ports + 1 Micro USB port, Fan Speed Adjustable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка