DeepCool ICEEDGE MINI FS CPU Cooler Intel LGA 1155/1156 /775 All Series AMD FM1/AM3/AM2/AM2+ & K8 All Series

499,00 ден.   Спореди

DeepCool ICEEDGE MINI FS CPU Cooler Intel LGA 1155/1156 /775 All Series AMD FM1/AM3/AM2/AM2+ & K8 All Series


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool ICEEDGE MINI FS CPU Cooler Intel LGA 1155/1156 /775 All Series AMD FM1/AM3/AM2/AM2+ & K8 All Series

Сокет All
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка