DE LONGHI WFF 1800E Aqualand

13.900,00 ден.   Спореди

1800 W максимална сила
Водна филтрација
Влечна сила 350 вати
Електронска регулација на рачката
Високо ефективен хепа филтер , кој не пропушта и микро прав до 0,3 микрони
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.900,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1800 W максимална сила
Водна филтрација
Влечна сила 350 вати
Електронска регулација на рачката
Високо ефективен хепа филтер , кој не пропушта и микро прав до 0,3 микрони
Функција на самочистење
Воден резервоар кој може лесно да се одстрани
Автоматско собирање на кабелот
Тежина 8,5 кгр
Телескопска цевка
6 додатно папучи
Шампон
8 метри долг кабел
Димензии 28,0х33,0х49,0 см
Опционално може да се донарача и сув филтер кој ја прави правосмукалката да работи како циклонска и да всмукува и суво без кеса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи