DE LONGHI VVX 1420 (domestic)

DE LONGHI VVX 1420 (domestic)

7.390,00 ден.   Спореди

Бојлер на водата со капацитет од 0,8 l за одприлика 90 min пеглање Бојлер на водата направен од дупли материјал - иновација на DE LONGHI со внатре супер безбедна EnAB 44100 материја а однадвор е напра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бојлер на водата со капацитет од 0,8 l за одприлика 90 min пеглање Бојлер на водата направен од дупли материјал - иновација на DE LONGHI со внатре супер безбедна EnAB 44100 материја а однадвор е направен од Stainless stell.. Производство на пареа до 80 g/min Притисокот од 4 bara гарантира професионални резултати Безбедносна капа Дугме за OK пареа / power ON сијаличка Безбедносен термостат Пегла за домашна употреба со плоча од Stainless steel Вертикално испуштање на парата Сијаличка за подготвеност за пеглањето Ергонометриска контрола на пареата со ротација за едноставна употреба за да се овозможи безбедно држење на левораки или деснораки корисници Постојана пареа Подесив термостат на пеглата Димензии на бојлерот : 350x200x175 (mm) Димензии на пеглата : 250x142x124(mm) Тежина : 3,8 kg Максимална влезна сила 2200W Максимална влезна сила на бојлерот :1400 W Влезна сила на пеглата : 800 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи