DE LONGHI KS3000M

3.450,00 ден.   Спореди

Есклузивен "METROPOLIS" дизајн
Алуминиумски оквир и рачка
Непрестано течење на сокот
Заштита од протекување
Двосмерен мотор со влезна сила од 35 w
Избор на густината на с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.450,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Есклузивен "METROPOLIS" дизајн
Алуминиумски оквир и рачка
Непрестано течење на сокот
Заштита од протекување
Двосмерен мотор со влезна сила од 35 w
Избор на густината на сокот
Прозирен кагорен капак
Сад за сок кој може да се одстрани
Автоматска старт /стоп функција
Тежина 3 кг
Димензии 203x220x335 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи