DE LONGHI KG 49

DE LONGHI KG 49

2.470,00 ден.   Спореди

Нож за мелење од нерѓосувачки челик Копче на притискање за мелење на кафето Регулација за гранулација на кафето-крупно,средно и ситно мелење со 3 индикаторски светилки Транспарентен контејнер за кафе ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.470,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нож за мелење од нерѓосувачки челик Копче на притискање за мелење на кафето Регулација за гранулација на кафето-крупно,средно и ситно мелење со 3 индикаторски светилки Транспарентен контејнер за кафе кој се отстранува Вградена четка за чистење Простор за кабелот Гумени ножиња Влезна сила 170w Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 90гр Димензии 110x130x250(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи