DE LONGHI KG 39

1.770,00 ден.   Спореди

Тастер за избор на степен на ситност , од средно до фино означено со 3 зелени лампи
Нож за мелење од нерѓосувачки челик
Дугме за контрола на количината на кафето со автоматско исклучување<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.770,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тастер за избор на степен на ситност , од средно до фино означено со 3 зелени лампи
Нож за мелење од нерѓосувачки челик
Дугме за контрола на количината на кафето со автоматско исклучување
Гумирана дршка
Простор за кабелот
Гумени ножиња
Влезна сила 150w
Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 50гр
Провиден полкопец
Димензии 130x130x210(mm)
Тежина 0,8 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи