DE LONGHI KG 30

1.650,00 ден.   Спореди

Нож за мелење од нерѓосувачки челик
Дугме за onn/off
За 12 шољи кафе
Гумиран дел за држење
Влезна сила 150w
Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 50гр
Димензии ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.650,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нож за мелење од нерѓосувачки челик
Дугме за onn/off
За 12 шољи кафе
Гумиран дел за држење
Влезна сила 150w
Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 50гр
Димензии 130x130x210(mm)
Тежина 0,8 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи