DE LONGHI KF 352C

1.990,00 ден.   Спореди

Брзини 5+1
Сила 280w, тежина 1,2к
Боја бела
димензии 9,1 x20,5x15,3 (sm)
Турбо функција со безбедносен систем (работи само кога апаратот е во фунција)
Дугме за за ослобод...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брзини 5+1
Сила 280w, тежина 1,2к
Боја бела
димензии 9,1 x20,5x15,3 (sm)
Турбо функција со безбедносен систем (работи само кога апаратот е во фунција)
Дугме за за ослободување на маталките со заштитна функција (блокирано е кога апаратот работи)
2 челични маталки и 2 мешалки за тесто и шлагови
Вртлив сад со голем капацитет и постоље со две позиции

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка