DE LONGHI KBX 2016

3.260,00 ден.   Спореди

Голем бокал 1,7 л
360º Ротирачка база која може да се одстрани поради бежичното користење
Скриен грејач под плочата од челик
Безбедносна заштита во 3 нивоа:
Одстранувачки филте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем бокал 1,7 л
360º Ротирачка база која може да се одстрани поради бежичното користење
Скриен грејач под плочата од челик
Безбедносна заштита во 3 нивоа:
Одстранувачки филтер кој се чисти од бигор
Дупло неонско сијаличе
Простор за сместување на кабелот
Сила 2000 W
Нелизгачки стабилни ноџиња
Спремник за кабел
Димензии:200x270x270(mm)
Тежина 1,25 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи