DE LONGHI KBO 2001 BK

DE LONGHI KBO 2001 BK

4.560,00 ден.   Спореди

Единствена Оникс црна високосјајна боја со хромирани детали Капацитет : 1,7 л 360º Ротирачка база која може да се одстрани поради бежичното користење Индикатор за ниво на вода Скриен грејач под плочат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.560,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Единствена Оникс црна високосјајна боја со хромирани детали Капацитет : 1,7 л 360º Ротирачка база која може да се одстрани поради бежичното користење Индикатор за ниво на вода Скриен грејач под плочата од челик Безбедносна заштита во 3 нивоа: Одстранувачки филтер кој се чисти од бигор Простор за сместување на кабелот Сила 2000 W Нелизгачки ноџиња Димензии:230x230x265(mm) Тежина 1,3 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи