DE LONGHI FXC 21

1.690,00 ден.   Спореди

Сила 2100 w
5 функции :суво, пареа , суперпареа ,прскање и самочистење
Регулатор на пареата со 4 позиции
Систем “EASY REFILL”за лесно полнење со вода од задната страна
"AUTO SH...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сила 2100 w
5 функции :суво, пареа , суперпареа ,прскање и самочистење
Регулатор на пареата со 4 позиции
Систем “EASY REFILL”за лесно полнење со вода од задната страна
"AUTO SHUT OFF" систем за самоисклучување
“ANTIDRIP" систем за пеглање со пониска температура и при тоа користење на пареа , без капење на водата
Подесувачки термостат
Сијаличка индикатор
Анти калц систем "AQUA CLEAR"
Систем на самочистење од бигор
Супер пареа 90g/min ,континуирана пара 35g/min
Може да се користи и вода од чешма
Вертикално испуштање на парата
Кабел 2,5m и спремник за намотување на кабелот
Резервоар 300 ml
Плоча од Stainless Steell за лесно пеглање
Димензии : 283x121x144 (mm)
Тежина : 1,4 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи