DE LONGHI EСAM 23210B

DE LONGHI EСAM 23210B

31.300,00 ден.   Спореди

Контролна плоча со симболи со свелтуцави индикатори Потполно автоматски апарат за правење на еспресо и капучино Подесување на количината на кафе и количината на водата и константна температура на кафе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 31.300,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Контролна плоча со симболи со свелтуцави индикатори Потполно автоматски апарат за правење на еспресо и капучино Подесување на количината на кафе и количината на водата и константна температура на кафето Изберете помеѓу кратко, средно, или долго , јака нормалнаили екстра блага арома , уживајте во врело, топло или млако кафе зависно од температурата Интегриран одстранувачки млин за кафе со 13 подесувања на крупноста на кафето Moжност на меморирање на функцијата мое кафе ( должината на кафето) Капацитет на резервоар за кафе 150 гр. Работи со мелено како и со немелено кафе “Cappuccino Sistem -систем кој :меша пара, воздух , млеко и прави богата крема за капучино Подесива висина на левакот за сипање на кафе за различни големини на шољи ( од 86 до 142 см) Можност за програмирање за атоматско исклучување Бројач на куваните кафиња Единица за готвење на кафе која се вади ( од 6 до 14 гр) Електронски термостат за пареа и за еспресо Подесувачко испуштање на пареата Прекинувач со индикаторска сијаличка Термо блог грејач за греење на водата за припремање на врело кафе Одвоив прозирен резервоар за вода (1,8л)со индикатор за нивото на водата Сад за собирање на водата за капење со индикатор на нивото на водата Stand by функција Фукнција Rapid Cappuchino Автоматски програми за плакнење и одстранување на каменецот Функција на загревање на шољите Функција на заштеда на енергија и мирување Пумпа со притисок 15Bar Тежина 9 кг Сила 1450w Димензии 283x375x360(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи