DE LONGHI CTO 2003 BK

DE LONGHI CTO 2003 BK

4.560,00 ден.   Спореди

Единствена Оникс црна високосјајна боја со хромирани детали Сила 900 w Тостер за 2 парчиња леб “Extralift” позицијаза лесно одстранување на малите парчиња леб Електронска котрола: одмрзнување , стоп ,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.560,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Единствена Оникс црна високосјајна боја со хромирани детали Сила 900 w Тостер за 2 парчиња леб “Extralift” позицијаза лесно одстранување на малите парчиња леб Електронска котрола: одмрзнување , стоп , и загревање Електронска контрола на запеченоста на лебот Извлекувачка решетка за чистење од трошките леб на дното Тежина 2 кг Нелизгачки ногарки Димензии : 185x320x205 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи