DE LONGHI CG 600

5.870,00 ден.   Спореди

Идеален за припрема на храна без додавање на масло или пица
Со 3 различни позиции за припрема на храната : * ”контакт” за сендвичи , плескавица и пилешко, * “со подигната горна плоча” за пица и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за припрема на храна без додавање на масло или пица
Со 3 различни позиции за припрема на храната : * ”контакт” за сендвичи , плескавица и пилешко, * “со подигната горна плоча” за пица и риба и * со “отворена горна плоча” за поголема површина за печење
2 одвоени термостата за горната и долната плоча
Нелепиви и одстранувачки плочи (25x36sm)
Oдливање на маслото во посебен контејнер
Сигурносен микропрекидач
Изолирана рачка
Сила 2000w
Тежина 4,5 кг
Боја сребрена
Димензии 458x324x164(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи