DE LONGHI BDM 750W

5.990,00 ден.   Спореди

Капацитет на добиен леб од : 500 gr / 750 gr / 1 kg.
Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот
Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот
Функција ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на добиен леб од : 500 gr / 750 gr / 1 kg.
Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот
Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот
Функција за леб без глутен
Турбо функција пече леб за помалку од 2 часа
60 минутна функција за одржување на топлина
Функција за припрема на џем и слатко
Капак кој се вади за полесно чистење
Нелеплив сад од кој лесно се вади лебот и лесно се чисти
Звучен сигнал кој подсетува кога да се додаде овошјето или орасите
Додатоци : мерица и лажица
Сила 450w
Тежина 5 кг
Димензии 285x330x295(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи