DE LONGHI BDM 1500

DE LONGHI BDM 1500

7.890,00 ден.   Спореди

Капацитет на добиен леб од : 750 gr / 1000 gr/ 1500 gr Боја бела Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот Функција за леб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на добиен леб од : 750 gr / 1000 gr/ 1500 gr Боја бела Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот Функција за леб без глутен Функција за одложен почеток до 15 часа 14 Програми Турбо функција пече леб за помалку од 2 часа 60 минутна функција за одржување на топлина Функција за припрема на џем и слатко Капак кој се вади за полесно чистење Нелеплив сад од кој лесно се вади лебот и лесно се чисти Звучен сигнал кој подсетува кога да се додаде овошјето или орасите Додатоци : мерица и лажица Сила 900w Тежина 6 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи