DC111-064XEU, Win 8.1, Intel Celeron 1037U, 2GB RAM, 64GB SSD, 802.11bgn, no ODD,

DC111-064XEU, Win 8.1, Intel Celeron 1037U, 2GB RAM, 64GB SSD, 802.11bgn, no ODD,

16.276,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 16.276,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка