DC Nikon COOLPIX L120 Black 14.1 MP 21x

13.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L120 Black, 14.1 Megapixels, 21x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L120 Black, 14.1 Megapixels, 21x optical zoom, 3.0" LCD, Internal memory (approx. 43 MB), SDHC, HD video, AA batteries

Резолуција 14.1 MP
Оптички зум 21x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка