DC/DC КОНВЕРТОР 2W TEL 2-1212

1.357,00 ден.   Спореди

Инпут 2:1, филтер согласно EN 55022, класа A. Гаранција од три години.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Инпут 2:1, филтер согласно EN 55022, класа A. Гаранција од три години.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка