Danzante Pinot Grigio

665,00 ден.   Спореди

Производител: Danzante Winery
Шифра на производ: 351361
UPC: 8022840759841
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Италија - Венето
Категор...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 665,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Danzante Winery
Шифра на производ: 351361
UPC: 8022840759841
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Италија - Венето
Категорија : Пинот Гриџо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи