DAHUA TRIBRID HDCVI DH-HCVR4104HS-S2

6.590,00 ден.   Спореди

DAHUA TRIBRID HDCVI DH-HCVR4104HS-S2\r\n4CH Compact 1UTRIBRID HDCVI DVR HCVR4108HS-S2\r\nSupport 4 x HDCVI or 4 x Analog cameras and 2 IP Video input ; Video Input: 4\r\nchannel, BNC ; Analog: 960H, H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DAHUA TRIBRID HDCVI DH-HCVR4104HS-S2\r\n4CH Compact 1UTRIBRID HDCVI DVR HCVR4108HS-S2\r\nSupport 4 x HDCVI or 4 x Analog cameras and 2 IP Video input ; Video Input: 4\r\nchannel, BNC ; Analog: 960H, HDCVI: 1080P/720P HDCVI Camera, IP: 1080P/720P IP\r\nCamera ; All channel 720P realtime or 1080P non-realtime recording ; Audio Input: 1\r\nch, RCA, Output: 1 channel, RCA ; Two-way Talk: Reuse audio input/output channel 1 ;\r\nDisplay Interface: 1 HDMI, 1 VGA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка