DAEWOO MWO KOR-6L05

3.199,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА
20L
МЕХАНИЧКА БЕЗ ГРИЛ
800W МОЌНОСТ
ТАЈМЕР ДО 35 МIN.
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА
20L
МЕХАНИЧКА БЕЗ ГРИЛ
800W МОЌНОСТ
ТАЈМЕР ДО 35 МIN.
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка