DAEWOO KOR-6L15

3.299,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА
КАПАЦИТЕТ 20 ЛИТРИ
МОЌНОСТ 700 W
ФУНКЦИИ- ОДМРЗНУВАЊЕ
35 МИНУТЕН ТАЈМЕР
МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА
КАПАЦИТЕТ 20 ЛИТРИ
МОЌНОСТ 700 W
ФУНКЦИИ- ОДМРЗНУВАЊЕ
35 МИНУТЕН ТАЈМЕР
МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка