DAEWOO DWD-MT8031

11.999,00 ден.   Спореди

Daewoo Машина за перење алишта DWD-MT8031, Бела боја, 6kg, 800rpm, LCD Display, Air Bubble technology систем на перење со воздушни меури, Nano silver Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Daewoo Машина за перење алишта DWD-MT8031, Бела боја, 6kg, 800rpm, LCD Display, Air Bubble technology систем на перење со воздушни меури, Nano silver Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Quick wash, Hand wash, Rinse hold, A+ energy class, Димензии 600 x 450 x 850 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи