D-Link NET SWC DLK GO-SW-8G/E (DGS-1008A), 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

1.539,00 ден.   Спореди

MREŽNA OPREMA - AKTIVNA SWITCH D-Link D-Link NET SWC DLK GO-SW-8G/E (DGS-1008A), 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.539,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MREŽNA OPREMA - AKTIVNA SWITCH D-Link D-Link NET SWC DLK GO-SW-8G/E (DGS-1008A), 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка