Cushion Grip F-Connector Insertion/Extraction Tool

1.230,00 ден.   Спореди

3/8"-32 Threaded-end holds standard F-Connectors for cable insertion. 5" long shaft with 7/16" socket extends reach for connecting/removing F-connectors. Cushion-Grip handle for greater torque and enh...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 1.230,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3/8"-32 Threaded-end holds standard F-Connectors for cable insertion. 5" long shaft with 7/16" socket extends reach for connecting/removing F-connectors. Cushion-Grip handle for greater torque and enhanced comfort. Precision machined high-carbon steel is hardened for long life. Durable chrome finish resists corrosion and extends tool life.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка