Cubari

390,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 723
UPC: 4002159022106
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Куба
Категорија : рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 723
UPC: 4002159022106
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Куба
Категорија : рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи