Ctek Multi автоматски полнач

7.021,00 ден.   Спореди

Иновативниот високо фреквентен полнач со својства на автоматско полнење. Батериите можат да се наполнат додека се приклучени, без да предизвикаат штета на електронскиот механизам на уредот(моторна кон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.021,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Иновативниот високо фреквентен полнач со својства на автоматско полнење. Батериите можат да се наполнат додека се приклучени, без да предизвикаат штета на електронскиот механизам на уредот(моторна контрола). Импулсното полнење овозможува полнење на батериите до 95 - 100%. Полначот може да остане постојано поврзан со батериите затоа што повратната струја од околу 1 mA е екстремно ниска.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка