CS-SOLINGEN ZAMORA Аrt.nr.027285

3.150,00 ден.   Спореди

6х Нож за шницли 12 см
1х Кујнски нож 10см
1х Унирвезален нож 12,5 см
1х Нож за леб 20см
1х Нож за месо 20см
1х Готварски нож 20см
1х Острилка ,брусен челик
1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


6х Нож за шницли 12 см
1х Кујнски нож 10см
1х Унирвезален нож 12,5 см
1х Нож за леб 20см
1х Нож за месо 20см
1х Готварски нож 20см
1х Острилка ,брусен челик
1х Кујнски ножици

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка