CS-SOLINGEN STAR Art.nr. 029746

1.550,00 ден.   Спореди

1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13 см
1х Нож за леб 20 см
1х Нож за месо 20 см
1х Готварски нож 20 см


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13 см
1х Нож за леб 20 см
1х Нож за месо 20 см
1х Готварски нож 20 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка